7 produktów na zwiększenie potencji

Odpowiednia dieta może pomóc mężczyznom mającym problemy z potencją. Oprócz złego odżywiania się na problemy z erekcją wpływają choroby  nadmierne spożycie alkoholu oraz palenie papierosów. Warto jest zmienić swoje nawyki żywieniowe, aby ożywić swoje życie seksualne. Pomocne mogą być także suplementy diety, np. Kamagra. Produkty, które powinni wybierać mężczyźni zmagający się z tego typu problemami to. m.in.: warzywa, owoce, ryby, ostrygi, przyprawy, produkty zbożowe oraz czekolada! 

Warzywa

Przede wsystkim należy wybierać produkty zawierające apiol. Taki związek chemiczny znajdziemy w korzeniu pietruszki i selerze. Apiol zwiększa nasze zapotrzebowanie na sex. Z warzyw warto sięgnąć po awokado, zawiera ono jednonienasycone kwasy tłuszczowe, podwyższa stężenie dobrego cholesterolu HDL we krwi, obniża stężenie złego LDL. Przez Azteków uznawany był za afrodyzjak.

Owoce

Wśród owoców wybieramy banany  i anannasy. Zawierają one bromelainy, związki, które pozytywnie wpływają na erekcje. Banany, które dostarczają potasu, który reguluje ciśnienie krwi. Ananasy poprawiają dodatkowo smak spermy.

Ryby

Z ryb powinniśmy postawić przede wszystkim na łososia, który ma dużą zawartość kwasów Omega-3. Kwasy Omega-3 poprawiają sprawność serca, a także podnoszą poziom dopaminy w mózgu. To z kolei poprawia krążenie, wyzwalając podniecenie.

Ostrygi

Ostrygi są bogate w cynk, który potrzebny jest do produkcji testosteronu. Cynk obniża także napięcie nerwowe, co pozytywnie wpływa na zdrowie i z pewnością przyczyni się do naszego życia seksualnego.

Przyprawy

Produkty, które dobroczynne wpływają na potencję, a także są używane w ziołowych preparatach bądź uważne za afrodyzjaki to: zeń-szeń syberyjski, liść Damiana, jagoda jałowca brazylijskiego, korzenie suma, wierzbownicę, buzdyganek naziemny, miłorząb, pestki dyni, owoce palmy sabal, lubczyk, wanilia, goździki, cynamon, czosnek oraz koper. Powinniśmy także stosować przyprawy zwiększające ukrwienie, a więc imbir i papryczka chilli.

Produkty zbożowe

Należy sięgać po pieczywo wieloziarniste, grube kasze, ciemny ryż, naturalne płatki zbożowe. Produkty zbożowe regulują poziom glukozy we krwi, co zapobiega skokom cukru, a także pozwala zapanować nad apetytem.

Czekolada 

Czekolada produkowana jest z kakao, to zwiększa poziom hormonu serotoniny odpowiedzialnego za dobry nastrój. Obniża także poziom stresu, co przyczynia się do zwiększenia ochoty na sex i ułatwia osiągnięcie orgazmu. Kakao zwiększa przepływ krwi i rozluźnia naczynia krwionośne, wysyłając krew w odpowiednie regiony, co może zwiększyć przyjemność.

Warto wprowadzić wyżej wymienione produkty do swojej diety, aby poprawić swój stan zdrowia. Spożywanie tych produktów przyczyni się do zagubienia kilku dodatkowych kilogramów, wzmocni układ krążenia. Wzrośnie nasza ochota na sex, a także nasza wydajność w łóżku. Erekcja przestanie być problemem podobnie jak osiągnięcie orgazmu. Jeśli jesteśmy dopiero na początku zmiany naszych nawyków żywieniowych, a nasza ochota na seks już wzrosła to można poratować się, np. tabletką- Kamagra.

Treść utworzona na podstawie https://www.aptekakamagra.pl/